تبلیغات
جنگ نرم - كاهش مشاركت سیاسی مردم از اهداف جنگ نرم است
منوی اصلی
نویسندگان
دوستان
آرشیو وبلاگ
منوی اضافه
  • متن
آمار و اطلاعات
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

سرلشكر صفوی:
تلاش درجهت كاهش مشاركت سیاسی مردم از اهداف جنگ نرم است
 


دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم كل قوا گفت:تغییر در هویت دینی و ملی شهروندان و تخریب گذشته تاریخی آنها از اهداف جنگ نرم است.
به گزارش ایلنا،سردار سرلشكر پاسدار سیدیحیی صفوی، در همایش بزرگ خانواده های شهدا شرق تهران با اشاره به اینكه جهاد و شهادت، دری از درهای بهشت است كه خداوند برای اولیای خاص خود می‌گشاید، گفت: ملت‌هائی كه جهاد و شهادت ندارند، ‌تاریخ آنها توأم با ذلت و تسلیم و سرسپردگی به ظالمان است.
وی افزود: به سرنوشت فلسطین نگاه كنید، چندهزار صهیونیست با حمایت انگلیس و آمریكا، این سرزمین را اشغال كردند و چندمیلیون فلسطینی و چندین ملیون عرب كشورهای همسایه فلسطین، نتوانستند از پس صهیونیست‌ها برآیند، چون راه جهاد و شهادت را نمی‌دانستند و با شعارهای دیگری می‌خواستند به مقابله با صهیونیست‌ها بپردازند و در مقابلش نگاه كنید به تاریخ معاصر، كه جوانان شهادت‌طلب اهل جهاد در لبنان، در جنگ 33 روزه،رژیم صهیونیستی را به شكست وا داشتند. و همین جوانان شهادت طلب فلسطینی كه در نوار غزه، شعار خود را به اسلام گرائی و جهاد در راه خدا و به شعار الله‌اكبر تغییر داده و به جهاد در مقابل رژیم جنایتكار صهیونیستی قیام كردند، در جنگ 22 روزه نگذاشتند صهیونیست‌ها، منطقه غزه را تصرف كنند.
 

 

 


پشتیبانی