تبلیغات
جنگ نرم - تغییر در نگرش دانشجویان ایرانی علیه نظام، هدف جنگ نرم است
منوی اصلی
نویسندگان
دوستان
آرشیو وبلاگ
منوی اضافه
  • متن
آمار و اطلاعات
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

افتخاری: تغییر در نگرش دانشجویان ایرانی علیه نظام، هدف جنگ نرم است
ایسکانیوز: نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانشجویان به عنوان مغز متفکر کشور در تیررس هجوم بیگانگان قرار دارند، گفت: تغییر درنگرش دانشجویان ایرانی علیه نظام ، هدف جنگ نرم است.
دکتر لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شوای اسلامی در گفتگو باخبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران"ایسکانیوز"، با تاکید بر اینکه دانشگاه قطب اصلی جنگ رسانه است خاطرنشان کرد: بنابراین دانشجویان باید با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری طبل رسوایی کسانی را که با نیات شوم و پلید خود سعی در فتنه اندازی دارند را بکوبد.
وی هوشیاری را رمز خنثی سازی هجوم دشمن در جنگ نرم دانست و گفت: نباید با سیاست زدگی و برخوردهای احساسی زمینه فعالیت دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم کنیم.
نماینده مردم تهران در مجلس شوای اسلامی دستاوردهای امروز ایران را حاصل 30سال مجاهدت بعد از انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: حمایت مردم مهمترین پشتوانه نظام است که کمتر کشوری از آن برخوردار است.
ایسکانیوز می افزاید: بعد از کودتای 28 مرداد 1332، رژیم وابسته پهلوی که توانسته بود با کمک اربابان آمریکایی بر اریکه قدرت باز گردد، درصدد برآمد تا پایه های حکومت خود را تثبیت کند، اما غافل از این که مقاومت مردم به طور کامل از بین نرفته و ایران در نخستین فرصت خشم و انزجار خویش را نشان خواهد داد.
نیکسون معاون رئیس جمهور آمریکا در سال 1332، راهی ایران شد. در حقیقت او می آمد تا نتیجه سرمایه گذاری بیست و یک میلیون دلاری را که سازمان جاسوسی آمریکا، سیا، در راه کودتا و سرنگونی دولت مصدق هزینه کرده بود، از نزدیک مشاهده کند. ملت در حال افسردگی و از نفاق و تفرقه ای که استبداد توانسته بود در میان آنها ایجاد کند، ناراحت بود.


پشتیبانی