تبلیغات
جنگ نرم - بسیج در جنگ نرم مانند دفاع مقدس طعم شکست را به دشمنان خواهد چشاند
منوی اصلی
نویسندگان
دوستان
آرشیو وبلاگ
منوی اضافه
  • متن
آمار و اطلاعات
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

بسیج در جنگ نرم مانند دفاع مقدس طعم شکست را به دشمنان خواهد چشاند
سپاه نیوز: سرهنگ محمد تقی صفری در نشست ستاد بزرگداشت هفته بسیج شهر ستان گناوه گفت: بسیج مستضعفین که نشأت گرفته از بتن ومتن ملت وجامعه می باشد، در جنگ افکار نیز همانند جنگ سخت هشت ساله تحمیلی دنیا، علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بار دیگر طعم سخت شکست را به دشمنان خواهد چشاند.

به گزارش سپاه نیوز؛ فرمانده سپاه گناوه، با اشاره به افتخارات بسیج در طول 30 سال از عمر پر بر کت انقلاب اسلامی ایران ابراز نمود: امروز دشمنان دین واسلام از نام بسیج ،عمل بسیج و اقتدار بسیج ترس دارند،و به این نتیجه رسیده اند که در جنگ سخت ورویارویی با این لشکر عظیم توان ایستادگی و رسیدن به اهداف شوم خود را ندارند.
سرهنگ صفری افزود:امروز دشمنان دین و بشریت با تجربه شکست در مقابل ملتهای مسلمان و به خصوص در جنگ تحمیلی هشت ساله و جنگ لبنان و غزه به این نتیجه رسیده اند ، که شاید از راه جنگ نرم موفق به تحمیل نظرات پو چ خود گردند و با تصویب بو دجه های 55 میلیون دلاری به خواسته های خود برسند.
وی با بیان اینکه امروز یکی از مأ موریت های بسیج مستضعفین مبارزه در جنگ فر هنگی با دشمن می باشد ، خاطر نشان نمود:در جهان کنونی و در جنگ افکار ،خاکریزهای دشمن و خودی بسیار به یکدگر نزدیک شده است و در این جنگ نیز باید بار دیگر طعم سخت شکست را به دشمنان بچشانیم .
فرمانده سپاه گناوه تصریح نمود ، در کشورهایی که ادعای آزادی می نمایند ، به علت پیوستن مردم به دین اسلام و گرویدن بانوان به پوشش و حجاب اسلامی، سیاستمداران صهیونیسم وآمریکایی آینده ای سخت تر از این را برای خود و اهداف پلیدشان پیش بینی می نمایند .
وی از مسئولین برگزاری بزرگداشت هفته بسیج خواست تا با محوریت فرهنگی ودینی در برگزاری هرچه باشکوهتر این هفته تلاش نمایند.


پشتیبانی