تبلیغات
جنگ نرم - طرح ;کثیف رژیم صهیونیستی برای به انحراف کشاندن جوانان غزه
منوی اصلی
نویسندگان
دوستان
آرشیو وبلاگ
منوی اضافه
  • متن
آمار و اطلاعات
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

جنبش اسلامی حماس از طرح کثیف رژیم صهیونیستی برای به انحراف کشاندن جوانان نوار غزه با استفاده از توزیع آدامس های تحریک کننده میل جنسی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه دیلی تلگراف، حماس، سرویس اطلاعاتی اسرائیل را متهم به توزیع آدامسهای تحریک کننده میل جنسی در نوار غزه کرده است.

در همین رابطه "اسلام شهوان" سخنگوی پلیس غزه گفت : ما دو نوع ماده محرک کشف کرده ایم که از مرز با اسرائیل وارد غزه شده اند. که یکی از آنها در شکل آدامس و دیگری به شکل قطره خوراکی وارد شده اند.

اما حماس از بازداشت افرادی که در توزیع این مواد محرک دست داشته اند خبر می دهد.

شهوان در این باره می گوید : افراد بازداشت شده در بازجوئیها اعتراف کرده اند که عضو سرویس اطلاعاتی اسرائیل هستند.

بر اساس این گزارش، یکی از بازداشت شدگان در این باره گفته است : آدامسها را با نصف قیمت از یکی از افسران سرویس اطلاعاتی اسرائیل تحویل می گرفتیم و حتی در برخی موارد ما این آدامسها و قطره ها را به شرط توزیع در غزه، به صورت مجانی دریافت می کردیم.

به گفته شهوانی، هدف رژیم صهیونیستی از توزیع این مواد، به فساد کشاندن نسل جوان غزه و سپس بهره برداری از آنهاست.

ماجرای آدامس ها و قطره های تحریک کننده میل جنسی در غزه بعد از آن فاش شد که یک مرد فلسطینی شکایتی را مبنی بر حرکات مشکوک فرزند خود بعد از جویدن آدامس مطرح کرده بود.

به نوشته دیلی تلگراف، تلاش خبرنگار این روزنامه برای کسب اطلاع از ارتش رژیم صهیونیستی برای ادای توضیح در این باره به نتیجه نرسیده است.  


پشتیبانی